Close

microsport.pl

Na narty

Kiedy decydujesz się na wyjazd na narty, koniecznie powinieneś się do tejże wymagającej wyprawy właściwie przystosować. Przygotowanie w tym aspekcie rozumiane jest natomiast przede wszystkim jako ubranie się stosownie. Zaczynamy od bielizny, która niewątpliwie pod standardowym kombinezonem narciarskim musi być podstawą. Idealnie, żeby ta bielizna była zrobiona trwałych materiałów.

Nie może to być byle jaka tkanina, ani tym bardziej klasyczna bielizna ubierana na co dzień. Najlepiej w tak surowych i wymagających warunkach sprawdza się bielizna wełniana lub poliestrowa. Koniecznie powinieneś także zainwestować w specjalistyczne ciuchy termo aktywne. Jeszcze inna sprawa do getry, leginsy w przypadku pań zakładane pod spodnie kombinezonu narciarskiego bądź kalesony w przypadku panów.

Chroń ręce i ramiona, więc wybieraj podkoszulek z długim rękawem. Tak jak bielizna i to co mamy na niej- koszulki, bluzki, getry , warto aby było wykonane z materiałów naturalnych, w przypadku odzieży wierzchniej, nie jest to dobry wariant. Naturalne ciuchy, które nie są wodoodporne https://linuxpl.com/, przemakają na tyle, że nie jeździ nam się komfortowo. Koniecznie więc odpadać powinny kurtki z materiałów naturalnych. Będą one zbyt wilgotne, a ty łatwo się rozchorujesz. Najlepsze są takie kurtki typowo narciarskie.
pianka polietylenowa

Leave a comment

Facebook plugin is not configured. Please add a website for the facebook comments and a number of comments from the Dashboard > Suarez > Additional Options > Facebook.

Your name
Your email address
Website URL
Comment